header

Prenájom

Samovztyčné žeriavy POTAIN HD a IGO

Rýchlomontážne, samovztyčné stavebné vežové žeriavy Potain francúzskej technológie a výroby sú kompaktné, jednoduché na montáž, ovládanie a údržbu. Dôkazom týchto vlastností žeriavov výrobnej rady HD a IGO je množstvo použití v extrémnych nadmorských výškach a klimatických podmienkach v pohorí Álp. Veľkou výhodou „pre Vás“ je jednoduchý transport pomocou nákladného vozidla s hydraulickou rukou a špeciálnych náprav. Príprava žeriavu na prepravu pritom nezaberá veľa času a zaobíde sa bez akýchkoľvek ťažkých a nákladných zdvíhacích zariadení. Bezkáblové ovládanie, tiché a výkonné motory a ochrana proti preťaženiu sú pri žeriavoch tohto typu štandardom. Pripravenosť staveniska je z technologického a finančného hľadiska nenáročná. Zahŕňa v sebe uloženie a vyrovnanie železo-betónových prefabrikovaných panelov na lôžko z drveného kameniva (frakcie 16-32 mm) hrúbky 30 cm zhutneného na 20MPa a elektrickú prípojku 380V s 5-kolíkovou 32A zásuvkou.

max. rádius vyloženia- 30 m
max. výška vyloženia- 22m (pri sklopenom ramene 30 m)
max. zaťaženie- 4000 kg
rádius s max. zaťažením- 10,1 m
max. zaťaženie pri max. vyložení- 1000 kg

Potain HD 32 A

Výhodou tohto žeriavu je jednoduchá, veľmi rýchla montáž a demontáž pomocou hydraulických piestov. Pri vhodných podmienkach sme schopní tento žeriav pripraviť do plne funkčného stavu za necelé 4 hodiny. Svoje nenahraditeľné miesto má pri stavbe menších objektov a konštrukcií s výškou do 22m. Žeriav je ovládaný pomocou diaľkového ovládania s dosahom niekoľko desiatok metrov. V našom vozovom parku sa zatiaľ nachádza 5 kusov.

Technické vlastnosti

potainHD32a

Názorné montážne video


Dokumenty na stiahnutie


Rýchly dopyt

Ak máte záujem o zadanie rýchleho dopytu, alebo sa na nás chcete obrátiť s akýmikoľvek otázkami prípadne pripomienkami, bez obáv nám napíšte. Nezabudnite správne vypísať všetky potrebné údaje (e-mail). Pre istotu si ich pred odoslaním ešte raz skontrolujte.

Mám záujem o stavebné zariadenia

Hydraulický žeriav Potain HD32A
Stenové debnenie PASCHAL Raster
Stropné debnenie THYSSEN-HUNNEBECK T
Stavebné lešenie LAYER