header

Vitajte na stránkach firmy Neture Bau spol. s r.o.

Stavebná spoločnosť Neture Bau spol. s r.o. so sídlom v Novej Dubnici sa na slovenskom stavebnom trhu objavila v roku 2001. Od svojho vzniku v roku 1992 pôsobila v Spolkovej republike Nemecko, kde v Spolkovom štáte Hessensko vystavala na kľúč 6 veľkých obytných celkov.

Nosným programom firmy je prenájom stavebných vežových žeriavov a stavebných pomôcok. V jej vlastníctve je viac ako 1000 kovových pozinkovaných výsuvných stojok od firiem Peri a Thyssen Hünnebeck, cca. 700 m2 stenového debnenia Paschal a stropné hliníkové debnenie Topec-Deckenschalung od firmy Thyssen Hünnebeck.

Vlastníme a prenajímame vežové žeriavy značky POTAIN a to typy HD32A a HD32B. Pre viac informácií klikni "Služby a prenájom".

Firma sa zaoberá sa realizáciou HSV (hrubej stavebnej výroby), časti PSV (podružnej stavebnej výroby) a spolu s poddodávateľmi realizuje stavby na kľúč. Vývoj v stavebníctve a svetové trendy predurčili orientáciu stavebnej výroby na nízkoenergetickú a pasívnu výstavbu. Firma disponuje vyškolenými odborníkmi certifikovanými medzinárodným certifikátom Passivhaus Institut so sídlom v nemeckom meste Darmstadt.

Logo Dlhe Diely Nova DubnicaPredmetom nášho záujmu sa od začiatku roka 2013 stal vlastný projekt výstavby IBV (Individuálnej Bytovej Výstavby) Dlhé Diely v Novej Dubnici. Spoločnosť NETURE BAU spol. s r.o. pôsobí ako investor a zároveň generálny dodávateľ výstavby inžinierskych sietí a technickej infraštruktúry.

Viac informácií o projekte nájtede na www.dlhedielynovadubnica.sk